Ідеї для фотосесії весною на вулиці
Головна » Статті » Школа фото » Ідеї для фотосесії

Ідеї для фотосесії весною на вулиці

Ідеї для весняної фотосесіїІдеї для весняної фотосесії

Пройшла зима, нашу душу тішить розквітаюча природа. І це не дивно оскільки весною оживають не тільки дерева, травичка квіти, а і ми люди. Звісно коли ми виходимо на тепленьке повітря і наше око радує природа ми не проти зробити собі гарне фото і порадувати своїх друзів гарними фото та весняною аватаркою.

Ідеї для весняної фотосесії

З того моменту коли ви надумали провести весняну фотосесію, вам потрібно обдумати:
- місце проведення фотосесії, подумайте про гарний парк можливо з фруктовими деревами чи якимось екзотичними деревами щоб ваша фотографія була окрашена розквітаючими деревами
- день та час, звісно всі розуміють що синоптики переважно вгадають погоду, але все-таки перегляньте прогноз погоди та виберіть день з сонячною погодою. Коли ми вибрали день для проведення фотосесії весною потрібно вибрати час. На нашому проекті "Ідеї для фотосесії" ми не раз писали про вдалий час. Весно це 2-3 годинки до заходу сонця. В цей період природа вам буде підігрувати та співати на вашому фото.
- атрибути для весняної фотосесії - на нашу думку головний атрибут це ви. Постарайтесь вдягнутись та зробити мейк ап в одному стилі та одних кольорових гамах. Весня це пора року де в одязі пробачаються яркі кольори.

Ідеї для весняної фотосесії
 
Знайдіть чим по зеленішу, весняну галявину чи стежку.  Під час композиції фотографії захоплюйте в кадр максимум природи, навіть проекспериментуйте і постарайтесь щоб хоча краєчки гілочок попали в передній план з ефектом боке..

Ідеї для весняної фотосесії
Головне під час проведення фотосесії це експериментувати, і чим веселіше ви її будете проводити ти більше гарних фото у вас буде. Це головні тези які ми можемо вам порадити. Наступні статті будуть містити вже детальніші та різноманітніші поради. Та створена ціла окрема тека з фото ідеями для фотосесії весною.
Гарної, творчої і головне результативної весняної фотосесії.

Категорія: Ідеї для фотосесії | Додав: VIPuts (24.01.2015)
Переглядів: 2220 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]