Ідеї для фотосесії з подругою, подружкою
Головна » Статті » Школа фото » Ідеї для фотосесії

Ідеї для фотосесії з подругою, подружкою

Друзі, друзі. Як правило більша половина веселих подій нашого життя пов’язана з нашими друзями. Це люди які нас підстрахують в важкі часи та допоможуть повеселитися. Цілком природньо що у всіх виникає бажання провести веселу та цікаву фотосесію з друзями та подругами. Це ще один привід гарно повеселитись та розважитись.
Ось дійшла черга до написання статті на тему фотосесія з подругою. В цій статті ми наведемо приклади ідей для фотосесії з подругою та подругами. Більшість представлених прикладів можна застосовувати, урізноманітнювати та на основі побаченого придумувати нові образи для фотосесії. Звісно не забувайте переглядати наш тематичний каталог з фотографіями ідеями для ваших фотосесій.

Без додаткових атрибутів, у будь якому місці ви можете використати диван та експериментувати на ньому. Наприклад – сісти з друзями верх ногами та закласти ноги на спинку дивану.

При фотосесії з подругами запасіться кольоровими фарбами, вдягніть білі сукні чи футболки і розмалюйте одна одну, більш за все одяг потім прийдеться викинути але фото будуть незабутні та веселі.

Хоча стрибання це ніби дуже банально, але ви завжди може зробити цікавий кадр наприклад сфотографуватись з друзями навпроти сонця в стрибку, в такому випаду на фото ви будете виділені просто контурами.

Візьміть в руки якісь напої, неважливо чи це буде пиво, сік чи кава. Обіграйте ситуацію, під час цокання бакалами чи пляшками, ви можете дивтись один на одну, на пляшки чи по різні сторони… головне потрібно показувати свої емоції і фото буде гарантовано веселе.

Крута ідея, (не така вже й нова) і заслуговує уваги – це переплетене волосся подруг та заплетене в одну косу, цікаво та загадково та підкреслює вашу дружбу.

Жінки мають пристрасть до пліток, зробіть не вимушену обстановку та на фото або від душі попліткуйте та сфотографуйте цей процес, тут вам допоможе автоспуск і можливо серійна зйомка з інтервалом в 10 секунд, впевнені що за хвилиночок так 10, у вас вийде гарна фотосесія з подругами і декілька фотографій виявляться шедеврами.

Під час фотосесії двох подруг, можна зіграти на ніжності і пограти з обличчями, головне не перестаратись фотографія має виглядати ніжною, гарною та веселою.

Якщо дозволить здоровя поносіть одна одну на руках, таким чином на фото забезпечені посмішки та спогади.

Заїжджене місце це криша – але на ній виходять дуже гарні фотографії і як це не банально, цікаві.
Ось такий наш погляд на фотосесію подруг та наші пропозиція та ідеї. Звісно комусь вони банальні, комусь цікаві та креативні, але так чи інакше ми надіємось що ми вам допомогли і хоча б одна ідея вам допомогла або під час перегляду цієї статті у вас наридавсь нова ідея.
я.

Категорія: Ідеї для фотосесії | Додав: VIPuts (16.09.2014)
Переглядів: 3838 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]