Ідеї для осінньої весільної фотосесії
Головна » Статті » Школа фото » Ідеї для фотосесії

Ідеї для осінньої весільної фотосесії

Осінь це золота пора для фотосесії, ця пора року підходить під любий тип фотосесії, осінньої фотосесії дівчини, дитячої осінньої фотосесії, осінньої фотосесії з друзями та весільної осінньої фотосесії. Перша наша стаття на осінню тематику буде Весільна осіння фотосесія ми поміркуємо про пози, атрибути та над створенням незабутніх моментів.

Осінь це така пора що для фотосесії не потрібно багато придумувати, природа вже все придумала за вас, ваше завдання тільки все дуже вдало скомпонувати, а ми в цій статті вам допоможемо це зробити.
Візьмемо для прикладу осіннє фото, імпровізовані осінні стільці ідеальний та креативний атрибут, вам потрібно тільки сіно, солома та 15 -20 хвилин ручної роботи – і Ви самі круті креативні, на таких диванчика ви можете спробувати класичні пози для фотосесії та спробувати подурачитись.


Осінній стіл для фотосесії як і ваш святковий весільний стіл, мусить містити осінні атрибути: яблучка, кленові жовті листочки, можливо осінній букетик з осінніх квітів (бажано використовувати квіти які ростуть в вашій місцевості) гарний пиріг чи коровай, постарайтесь втриматись на святковому столі від кольорових наворочених короваїв, для спокійної ніжної фотосесії підійде коровай в вигляді паляниці можливо навіть зі звичайним колоском. Пам’ятайте стіл має бути не насичений різною іжею в крайній мірі для фотографії. Весілля це свято кохання а не хвастанням на фотографії вашими блюдами, ну в крайньому випадку так має бути для наречених.

Золота осінь – це гарні золоті дерева і чим їх побільше тим у вас буде гарніше фото, гарно подумайте де у вашому місті є парк чи лісок.

Фотографія – це фіксація ваших моментів та ваших емоцій, не приховуйте під час осінньої весільної фотосесії своїх емоцій, обіймайтесь, цьомайте одне одного, замийте одне одного та поводьте себе так ніби крім вас нікого на планеті нема – ви собі забезпечите фотографії які з часом у вас викликатимуть милу ностальгічну посмішку.


Знайдіть гарний мостик, добре подумайте, мости є скрізь можливо декілька кілометрів від вашого населеного пункту, попитайте друзів і ви однозначно знайдете маленький мостик, не полінуйтесь просіть друзів вас допомагати, накидайте на міст жовтих листочків та на поручні містка (приблизно як на фото вище) і на фотографії ви буде як в казці.

Перейдемо до друзів, діток, та дружок. Одяг для осінньої фотосесії має бути легеньких ненасичених кольорів, але на декілька тонів сочніший за кольори осінніх листочків щоб не зливатись з природою. Ви головна подія і прикраса кадру а природа має підкреслювати Вашу красу. Приблизну гамму як ідею осіннього одягу для дружок і діток для весілля можете переглянути на фото.

Старі будиночки та ганок допоможуть вам у втіленні теплих фотографій, звісно не суньтеся в старі смердючі будинки, ви ризикуєте зіпсувати собі день. Виберіть будівлю заздалегідь як і заздалегідь сплануйте наречена та наречений собі маршрут для фотографування так у вас буде відчуття впевненості і під час складання плану у вас народяться нові ідеї та образи.

День Весілля це ваш день, як ви його сплануєте так він у вас і пройде. Поспілкуйтесь між собою наречені та фотограф, не бійтесь обмінюватись думками, на фотографіях гарно виходять самі божевільні ідеї. Гарного вам святкового дня і дуже вам вдячні за відвідування нашого проекту.

 

Категорія: Ідеї для фотосесії | Додав: VIPuts (18.08.2014)
Переглядів: 3532 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]