Зимова фотосесія дитини в стилі рибака
Головна » Статті » Школа фото » Ідеї для фотосесії

Зимова фотосесія дитини в стилі рибака

Після Нового року ми розпочинаємо відраховувати дні до весни. Календарно зимових днів ще багато, але січень завдяки святам пробігає як один день. Коли ми відходимо від свят, починає прокидатись творчий настрій і ми задаємося запитанням як фотографувати дітей зимою та заходимо в пошукову систему щоб знайти якісь унікальні ідеї для фотосесії дітей зимою.

В цій статті ми хочемо запропонувати вам цікаву на нашу думку ідею «Зимова фотосесія дитини в стилі рибака». Так що збирайте всі рибацькі причандали та гайда фотографуватись.

Для вашого натхнення ми пропонуємо переглянути декілька фото прикладів, порадимо як дитячу зимову фотосесію провести ефективніше і головне як не зіпсувати настрій та техніку.

1. Підберіть теплий та гарний одяг, який буде відповідати тематиці, куфайка, дублянка, галоши та бажано велику шапку.

2. Знайдіть в магазині гарну дитячу вудочку або якийсь інструмент рибаків який би був пропорційний до вашої дитини

3. Купіть пару рибинок, ми надіємось ви розумієте що процес такої фотосесії для безпеки дитини має тривати не більше пів години і ваша дитина реальної рибки не наловить.

Як не зіпсувати дитячу фотосесію та вберегтись від неприємностей.

1.  Вбирайте морозну та сонячну погоду.

2. Переконайтесь що лід на якому ви стоїте міцний та грубий. Бажано проводити зимову фотосесію на тих місцях де вже є рибаки.

3. Пам’ятайте що техніка а тим паче акумуляторні батарейки бояться морозу, і можуть бути зіпсовані безповоротно.

Надіємось що наші маленькі замітки надихнули вас на нові думки. Пропонуємо вам переглянути ще декілька фотографій для натхнення Зимова фотосесія дитини в стилі рибака. Творчого Вам настрою під час проведення зимової дитячої фотосесії та незабутніх результатів.

Зимова фотосесія дитини в стилі рибака

Категорія: Ідеї для фотосесії | Додав: VIPuts (07.01.2015)
Переглядів: 708 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]